![mikolaj zag](/images/phocagallery/2023/Mikolaj23/mikolaj_zag.jpg) |
05.12.2023 р. – „Віримо у себе разом зі Святим Миколаєм”
|
Вітаємо всю шкільну родину з надзвичайно теплим та приємним днем, який ми провели разом – святом, присвяченим Дню Святого Миколая та Дню людей з інвалідністю.
5 грудня наша школа традиційно відзначає цей особливий день, де кожен момент наповнений добротою та любов'ю. В цьому році ми не лише вшанували святого Миколая, а й віддячили та висловили повагу людям із особливими потребами.
Діти влаштували неймовірне святкове дійство, де кожен клас зробив свій вклад у атмосферу тепла та взаєморозуміння та дійсно показав святому Миколаю, що «наша школа – має талант!»
Завдяки спільним зусиллям, цей день став незабутнім для всіх. Нехай ця традиція доброти та тепла продовжиться, і ми завжди пам'ятатимемо про те, як чудово може бути разом дарувати радість та підтримку один одному.
Наприкінці свята дітлахи отримали подарунки від Святого Миколая та наших постійних друзів.
![mikolaj1](/images/phocagallery/2023/Mikolaj23/mikolaj1.JPG)
![mikolaj2](/images/phocagallery/2023/Mikolaj23/mikolaj2.JPG)
![mikolaj3](/images/phocagallery/2023/Mikolaj23/mikolaj3.JPG)
![mikolaj4](/images/phocagallery/2023/Mikolaj23/mikolaj4.jpg)
![mikolaj5](/images/phocagallery/2023/Mikolaj23/mikolaj5.jpg)
![mikolaj6](/images/phocagallery/2023/Mikolaj23/mikolaj6.JPG)
![mikolaj7](/images/phocagallery/2023/Mikolaj23/mikolaj7.jpg)
![mikolaj8](/images/phocagallery/2023/Mikolaj23/mikolaj8.JPG)
![mikolaj9](/images/phocagallery/2023/Mikolaj23/mikolaj9.JPG)
![mikolaj10](/images/phocagallery/2023/Mikolaj23/mikolaj10.JPG)
![mikolaj11](/images/phocagallery/2023/Mikolaj23/mikolaj11.jpg)
![mikolaj12](/images/phocagallery/2023/Mikolaj23/mikolaj12.jpg)
![mikolaj14](/images/phocagallery/2023/Mikolaj23/mikolaj14.JPG)
|