![zubi zag](/images/phocagallery/2023/Zubi/zubi_zag.jpg) |
16.11.2023 р. – відкрити виховне заняття – година спілкування на тему „Бережи свою усмішку”
|
16 листопада відбулося відкрите виховне заняття у 3-му класі на тему: "Бережи свою усмішку". Годину спілкування провела вихователька Галас Катерина. Бесіда присвячувалася темі здоров'я, зокрема догляду за зубами. Учні мали змогу ознайомитися з правилами профілактики найпоширеніших захворювань зубів та їх причин виникнення, формували навички здорового харчування, активно відповідали на ряд запитань, виконували різні завдання, розв'язували кросворд та грали в дидактичні ігри. Наприкінці заняття переглядали відео з техніки чищення зубів та власноруч відточували її на спеціальному макеті. Виховна бесіда пройшла в дружній позитивній атмосфері, головною метою якою було привити бажання мати здорові зуби та дбайливо ставитися до власного здоров'я.
![zubi1](/images/phocagallery/2023/Zubi/zubi1.jpg)
![zubi2](/images/phocagallery/2023/Zubi/zubi2.jpg)
![zubi3](/images/phocagallery/2023/Zubi/zubi3.jpg)
![zubi4](/images/phocagallery/2023/Zubi/zubi4.jpg)
![zubi5](/images/phocagallery/2023/Zubi/zubi5.jpg)
![zubi6](/images/phocagallery/2023/Zubi/zubi6.jpg)
|