День працівників освіти PDF Друк e-mail

 

 

 den vchitelia zag

 28.09.2023 р. – День працівників освіти

 

 

Вчитель — важлива людина в житті кожного. Коли ми приходимо до школи, саме вчитель стає нашою опорою в новому світі знань. Він відкриває для нас багато нового та цікавого, вчить потрібним і корисним навичкам, допомагає орієнтуватися в житті.

Кожної першої неділі жовтня в Україні відзначається День вчителя - чудове свято, коли кожний може висловити свою щиру подяку своїм педагогам за їхню непросту й благородну працю, за увагу та терпіння, за бажання бачити своїх учнів успішними та щасливими людьми.

Зазвичай в нашій школі День вчителя відзначається напередодні. В цей день панує святкова, радісна атмосфера, звучить багато теплих і щирих слів на адресу вчителів, які вони, звісно, заслуговують чути кожен день. У цей день учні намагаються порадувати їх не тільки своєю старанністю в навчанні, а й святковим концертом, який проходить в актовому залі школи.

В цьому році учні нашої школи підготували святковий концерт під назвою «Є професія у світі – серце віддавати дітям». Учні підготували вірші - привітання зі святом, пісні у жестовому виконанні та веселі, запальні танці. Також була підготовлена гарна презентація – вернісаж учительських портретів, як їх бачать учні.

Наприкінці концерту словами привітання до працівників школи звернулася директор Бушко Наталія Іванівна. Вона також подякувала від імені усіх педагогів учням за їх теплі і щирі вітання.

 

den vchitelia1

 

den vchitelia3

 

den vchitelia4

 

den vchitelia5

 

den vchitelia6

 

den vchitelia7

 

den vchitelia8

 

den vchitelia9

 

den vchitelia10

 

den vchitelia11

 

den vchitelia13

 

den vchitelia14

 

den vchitelia15

 

den vchitelia16

 

den vchitelia18

 

den vchitelia19

 
 
Ulti Clocks content

Статистика


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2
mod_vvisit_counterВчора25
mod_vvisit_counterЦього тижня2
mod_vvisit_counterЦього місяця375
mod_vvisit_counterВсього210214

Зараз на сайті: 0
Ваш IP: 3.238.71.155