![den vchitelia zag](/images/phocagallery/2023/Den_vchstelia/den_vchitelia_zag.JPG) |
28.09.2023 р. – День працівників освіти
|
Вчитель — важлива людина в житті кожного. Коли ми приходимо до школи, саме вчитель стає нашою опорою в новому світі знань. Він відкриває для нас багато нового та цікавого, вчить потрібним і корисним навичкам, допомагає орієнтуватися в житті.
Кожної першої неділі жовтня в Україні відзначається День вчителя - чудове свято, коли кожний може висловити свою щиру подяку своїм педагогам за їхню непросту й благородну працю, за увагу та терпіння, за бажання бачити своїх учнів успішними та щасливими людьми.
Зазвичай в нашій школі День вчителя відзначається напередодні. В цей день панує святкова, радісна атмосфера, звучить багато теплих і щирих слів на адресу вчителів, які вони, звісно, заслуговують чути кожен день. У цей день учні намагаються порадувати їх не тільки своєю старанністю в навчанні, а й святковим концертом, який проходить в актовому залі школи.
В цьому році учні нашої школи підготували святковий концерт під назвою «Є професія у світі – серце віддавати дітям». Учні підготували вірші - привітання зі святом, пісні у жестовому виконанні та веселі, запальні танці. Також була підготовлена гарна презентація – вернісаж учительських портретів, як їх бачать учні.
Наприкінці концерту словами привітання до працівників школи звернулася директор Бушко Наталія Іванівна. Вона також подякувала від імені усіх педагогів учням за їх теплі і щирі вітання.
![den vchitelia1](/images/phocagallery/2023/Den_vchstelia/den_vchitelia1.jpg)
![den vchitelia3](/images/phocagallery/2023/Den_vchstelia/den_vchitelia3.jpg)
![den vchitelia4](/images/phocagallery/2023/Den_vchstelia/den_vchitelia4.jpg)
![den vchitelia5](/images/phocagallery/2023/Den_vchstelia/den_vchitelia5.jpg)
![den vchitelia6](/images/phocagallery/2023/Den_vchstelia/den_vchitelia6.jpg)
![den vchitelia7](/images/phocagallery/2023/Den_vchstelia/den_vchitelia7.jpg)
![den vchitelia8](/images/phocagallery/2023/Den_vchstelia/den_vchitelia8.jpg)
![den vchitelia9](/images/phocagallery/2023/Den_vchstelia/den_vchitelia9.jpg)
![den vchitelia10](/images/phocagallery/2023/Den_vchstelia/den_vchitelia10.jpg)
![den vchitelia11](/images/phocagallery/2023/Den_vchstelia/den_vchitelia11.jpg)
![den vchitelia13](/images/phocagallery/2023/Den_vchstelia/den_vchitelia13.jpg)
![den vchitelia14](/images/phocagallery/2023/Den_vchstelia/den_vchitelia14.jpg)
![den vchitelia15](/images/phocagallery/2023/Den_vchstelia/den_vchitelia15.jpg)
![den vchitelia16](/images/phocagallery/2023/Den_vchstelia/den_vchitelia16.jpg)
![den vchitelia18](/images/phocagallery/2023/Den_vchstelia/den_vchitelia18.jpg)
![den vchitelia19](/images/phocagallery/2023/Den_vchstelia/den_vchitelia19.jpg)
|