День працівників освіти PDF Друк e-mail
den vchitelia zag 20 02.10.2020 р. – загальношкільний захід до Дня працівників освіти „Велика професія – Педагог!”

 

Першої неділі жовтня ми традиційно вшановуємо вчителів, вихователів і організаторів освіти, всіх тих, хто присвятив своє життя, свій талант, розум і сили величній справі виховання та навчання зростаючого покоління. Уроки, які ми отримали в дитинстві, визначають подальшу долю кожного з нас. Саме від педагога багато залежить, які цінності сповідуватиме людина у своєму житті, наскільки гуманним буде її ставлення до інших. Його талант і професійна майстерність допомагають дитині повірити в себе, творити та втілювати у майбутньому неймовірно сміливі ідеї.

          Захід, приурочений до Дня працівника освіти цього річ доводилось проводити крізь призму карантинних обмежень та згідно усіх чинних протиепідемічних заходів.

З вітальним словом виступила директор школи Бушко Наталія Іванівна та урочисто «увімкнула телевізор». У форматі телепередачі учні вітали своїх педагогів: цитували відомих закарпатських освітян, виконували пісні, танцювали, показували жартівливі відеоролики про життя школи.

den vchitelia1 20

 

den vchitelia2 20

 

den vchitelia3 20

 
 
Ulti Clocks content

Статистика


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні16
mod_vvisit_counterВчора26
mod_vvisit_counterЦього тижня201
mod_vvisit_counterЦього місяця326
mod_vvisit_counterВсього169426

Зараз на сайті: 0
Ваш IP: 3.236.82.241