День знань PDF Друк e-mail
1 veresnya 2020 01.09.2020 р. – „День знань” відкрив новий навчальний рік

 

Саме у перший день осені – відзначаємо свято Першого дзвоника! Саме він кличе дітей на перший шкільний урок! Цей день, безперечно, хвилюючий для учнів, їхніх батьків та вчителів. Для найменших - це путівка у країну знань, хтось став на сходинку вище, перейшовши до старшого класу, а для когось - це останній перший дзвоник, адже через рік - випускний. Тому водночас цей день радісний, хвилюючий та тривожний.

Проте цьогоріч, в умовах карантинних обмежень, на жаль, традиційного святкування Першого дзвоника не відбулось. Школярі розпочали навчання з першого уроку згідно рекомендацій МОН.

Натомість, дирекція школи розробила ряд заходів згідно усіх вимог МОЗ щодо організації освітнього процесу та впевнено розпочала навчальний рік.

З антисептиками, дистанціями, масками та щитками, але з вірою у нормалізацію епідеміологічної ситуації 35 осіб технічного персоналу, 47 педагогів приступили до виконання своїх обов’язків задля майбутнього 85 вихованців школи. Будьмо здорові! 

1 veresnya 2020 1

 
 
Ulti Clocks content

Статистика


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні17
mod_vvisit_counterВчора26
mod_vvisit_counterЦього тижня202
mod_vvisit_counterЦього місяця327
mod_vvisit_counterВсього169427

Зараз на сайті: 1
Ваш IP: 3.236.82.241