![mikolaj20 zag](/images/phocagallery/Mikolaj_19/mikolaj20_zag.jpg) |
19.12.2019 р. – Святий Миколай до нас у гості завітав |
Здавна живе в краї звичай, що в ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай у супроводі ангелів ходить від хати до хати і дарує дітям подарунки: цукерки, шоколад, яблука, а також одяг, взуття, книжки, маленьким – іграшки. Існує повір’я, що Святий Миколай ніколи не забував чемних, працьовитих дітей . Він для всіх є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти й милосердя.
19 грудня Святий Миколай завітав і до наших вихованців. Раптово, неочікувано сивобородий Чудотворець привітався з дітлахами, та забажав переглянути святковий концерт. Помітно, в залі та на сцені стало жвавіше. Діти співали пісні,танцювали, навіть показували справжню магію. Та найголовніше – засвоїли мораль: треба гарно вчитися, бути добрими, милосердними, піклуватися не лише про себе, а й про оточуючих людей,тварин. Дуже зворушливою була молитва до Святого Миколая.
Захід сподобався не лише дітлахам, а й їх батькам, які завітали на свято. Ну і звичайно, яке свято без подарунків?
Друзі! В День Святого Миколая бажаємо вам справжнього казкового дива. Вірте в чудеса і вони неодмінно здійсняться!
![mikolaj20 1](/images/phocagallery/Mikolaj_19/mikolaj20_1.jpg)
![mikolaj20 2](/images/phocagallery/Mikolaj_19/mikolaj20_2.jpg)
![mikolaj20 8](/images/phocagallery/Mikolaj_19/mikolaj20_8.jpg)
![mikolaj20 3](/images/phocagallery/Mikolaj_19/mikolaj20_3.jpg)
![mikolaj20 4](/images/phocagallery/Mikolaj_19/mikolaj20_4.jpg)
![mikolaj20 5](/images/phocagallery/Mikolaj_19/mikolaj20_5.jpg)
![mikolaj20 6](/images/phocagallery/Mikolaj_19/mikolaj20_6.jpg)
![mikolaj20 7](/images/phocagallery/Mikolaj_19/mikolaj20_7.jpg)
![mikolaj20 9](/images/phocagallery/Mikolaj_19/mikolaj20_9.jpg)
|