Загальношкільне свято PDF Друк e-mail
Shevchenko zag 2019

14.03.2019 р. – Загальношкільний захід „Пам'ятаємо тебе, Тарасе!”

 

 

Тарас Шевченко... Наш рідний, незабутній, величний, недосяжний і близький... Пильний вартовий, що на сторожі нашого слова стоїть і десятиріччями нагадує нам, хто ми і що ми, «чиїх батьків діти».

Як і щороку, в нашій школі проходили Шевченківські дні, щоб не просто вшанувати пам’ять, а всім серцем відчути його невмируще слово.

14 березня відбулося загальношкільне свято «Пам’ятаємо тебе, Тарасе!», яке підготували й провели вчителі методичного об’єднання гуманітарних дисциплін  Учні із захопленням, українською жестовою мовою, декламували вірші поета, співали пісні, що складалися на його геніальні слова, брали участь у конкурсах. Найбільш захопливим стало жестове виконання пісні «Думка» від колишнього бешкетника, а сьогодні справжнього артиста – Павла Поповича.

Прикрашала захід етно-виставка вишиваних рушників та тематичних книг.

Шевченко для нас –  це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть. З чого черпають сили й надії. У глибини майбутнього посилав він свої непорушні заповіти синам свого народу, і серед цих заповітів перший і останній:

«Свою Україну любіть,

Любіть її... во время люте,

В остатню тяжкую минуту

За неї Господа моліть.»

 

Shevchenko2 2019

 

Shevchenko3 2019

 

Shevchenko4 2019

 

Shevchenko1 2019

 
 
Ulti Clocks content

Статистика


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні18
mod_vvisit_counterВчора34
mod_vvisit_counterЦього тижня86
mod_vvisit_counterЦього місяця917
mod_vvisit_counterВсього211745

Зараз на сайті: 1
Ваш IP: 44.222.189.51