![8-bereznya zag 19](/images/phocagallery/8-bereznya_2019/8-bereznya_zag_19.jpg) |
07.03.2019 р. – Загальношкільний захід „Усім жінкам присвячується”
|
Весна…
Напевно, не знайдеться людини, а, особливо, жінки, яка б не любила весну: за яскраве сонечко, за звук талої води, що капає з дахів, за оновлення наших надій і сподівань, за можливість скинути такий обридлий важкий зимовий одяг. І за те, що на початку весни є жіноче свято.
Завітало воно до нас 7 березня. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.
Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду, лагідних рук бабусі, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.
Учні школи подарували чудовий концерт. Своїми запальними танцями, піснями, вони вітали мам, бабусь, сестричок, учителів. У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів. Родзинкою свята стало виконання ученицею 12 класу Дігтяр Ольги українського супер-хіта «Плакала» гурту KAZKA вперше жестовою мовою.
А на завершення усі присутні жінки отримали хенд-мейд призи від дітей та солодкий шматочок свята!
![8-bereznya7 19](/images/phocagallery/8-bereznya_2019/8-bereznya7_19.jpg)
![8-bereznya2 19](/images/phocagallery/8-bereznya_2019/8-bereznya2_19.jpg)
![8-bereznya4 19](/images/phocagallery/8-bereznya_2019/8-bereznya4_19.jpg)
![8-bereznya1 19](/images/phocagallery/8-bereznya_2019/8-bereznya1_19.jpg)
![8-bereznya3 19](/images/phocagallery/8-bereznya_2019/8-bereznya3_19.jpg)
![8-bereznya5 19](/images/phocagallery/8-bereznya_2019/8-bereznya5_19.jpg)
|