Фестиваль-конкурс творчих особистостей PDF Друк e-mail
 barvi zag 25.10.2018 р. – участь у  фестивалі-конкурсі „Барви життя”

 

В Ужгороді відбувся регіональний етап всеукраїнського фестивалю "Барви життя", до якого долучились і наші учні.

Фестиваль проводиться з метою залучення людей з обмеженими фізичними можливостями до занять різними видами художньої творчості, літературного, музичного, театрального, образотворчого мистецтв; виявлення нових талантів, удосконалення професійної майстерності в різних видах мистецтва; всебічне вивчення проблем творчої діяльності; розширення творчих зв'язків людей із обмеженими фізичними можливостями з різних регіонів; обмін досвідом реабілітації й адаптації інвалідів у суспільстві.

Нашу школи представляв яскравий і запальний дует Маринчак Іванни та Шевченко Валерії. В номінації «вокальне мистецтво у жестовому виконанні» дівчата представили два номери – «Попурі українських пісень» та «Україна – це ми!».

Цьогоріч у фесті взяли участь представники таких районів, як  Великоберезнянський, Виноградівський, Іршавський, Рахівський, Свалявський, Тячівський, Ужгородський, Хустський, Полянська ОТГ та міста Ужгород.

Всі учасники, включаючи і наших дівчат, отримали чудові та цінні подарунки від організаторів та спонсорів заходу.

barvi 18 1

 

barvi 18 2

 

barvi 18 3

 

barvy 2018

 

 

 

 

 

 

 
 
Ulti Clocks content

Статистика


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні50
mod_vvisit_counterВчора89
mod_vvisit_counterЦього тижня532
mod_vvisit_counterЦього місяця1713
mod_vvisit_counterВсього112122

Зараз на сайті: 1
Ваш IP: 18.210.27.34